سخن روز /
برگزاری جلسه خرید گندم در اداره تعاون روستایی شهرستان ابهر
1403/04/20
به منظور هماهنگی خرید گندم و دانه های روغنی جلسه ای با حضور مسئولین مراکز خرید در اداره تعاون روستایی شهرستان ابهر بر گزار گردید.
متن خبر: به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان زنجان و به نقل از واحد روابط عمومی اداره تعاون روستایی شهرستان ابهر، جلسه خرید گندم با حضور شاهسونی رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان ابهر و مدیران عامل مسئول خرید گندم در محل دفتر اداره تعاون روستایی شهرستان ابهر برگزار شد.
در این جلسه شاهسونی اظهار داشت بحث خرید گندم یک تکلیف بوده و نیز انتظار می رود با رعایت دقیق دستورالعمل های ابلاغی ، خرید حداکثری توسط مراکز تعیین شده صورت پذیرفته و در ارسال محموله گندم تحویلی از کشاورزان عزیز به مقاصد اعلامی شرکت غله دقت کافی معمول شود .
در ادامه عزیزخانی ضمن تشکر از تیم خرید گندم سال 1402 بیان داشتند با توجه به افزایش میزان کمی و بهبود کیفی گندم تولیدی سالجاری انتظار وجود دارد که مراکز خرید با مدیریت صحیح و استفاده حداکثری از تمامی امکانات و تجهیزات و ..... نسبت به خرید اهتمام ویژه ای داشته باشند.
همچنین نسبت به موضوع کسری افت مقاصد و اهمیت افت زنی دقیق توضیحاتی ارائه نموده و چالش ها و دغدغه های امر خرید گندم را بازگو نمودند . سپس مدیران عامل و همکارانی که در موضوع خرید تضمینی گندم دخیل بوده به بیان دیدگاه ها، نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.در سالجاری دو مرکز خرید گندم در صائین قلعه و روستای دولت آباد و یک مرکز خرید دانه های روغنی در هیدج فعالیت خواهند داشت
 
تعداد مشاهده خبر52 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :0 :0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal