سخن روز /
1398/06/03
خرید گندم توسط شبکه تعاونی ها و اتحادیه های بخش کشاورزی از مرز 2میلیون 500 هزار تن گذشت
خرید محصول گندم بصورت تضمینی و مباشرتی توسط شبکه تحت پوشش سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران تاکنون از مرز 2میلیون و 500 هزار تن گذشته و استان خوزستان به تنهایی 900هزارتن محصول گندم از کشاورزان خریداری کرده است .
به گزارش پات /دکتر حسین شیرزاد در گفتگو با خبرنگار ما گفت : از ابتدای سالجاری زراعی تاکنون بیش از 2میلیون و 500 هزارتن محصول گندم از29 استان کشور توسط شبکه تحت پوشش سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران بصورت تضمینی، مباشرتی از کشاورزان خریداری شده است .
رییس هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در ادامه اظهار داشت : استان خوزستان با ظرفیت¬های ممتاز خود بیش از 900هزار تن گندم خریداری کرده که رکورد ملی محسوب می شود.
این مقام مسئول در ادامه تصریح کرد : شبکه تعاونیها و اتحادیه های بخش کشاورزی با توجه به ظرفیت عظیم مردمی و وجود زیر ساخت های مناسب هر ساله اقدام به خرید محصول راهبردی گندم می کند که خوشبختانه در سالجاری از مجموع 7میلیون و 400هزار تن گندم خریداری شده تاکنون میزان 2 میلیون و 500 هزارتن خرید این محصول متعلق به شبکه تعاونیها و اتحادیه های بخش کشاورزی است .
دکتر شیرزاد افزود: با توجه به سیل اخیر که استانهای خورستان ،کرمانشاه ،لرستان و فارس درگیر آن بودند با تدابیر اتخاذ شده ، شبکه تحت پوشش سازمان توانسته است در خرید محصول گندم نسبت به سال زراعی گذشته عملکرد چشمگیری داشته باشد .
مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در پایان اظهار امیدواری کرد تا پایان سال زراعی جاری، خرید گندم توسط شبکه تحت پوشش سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با توجه به سرجمع محصول خریداری شده، از افزایش مطلوبی برخوردار باشد.
تعداد بازدید:
1
RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal