سخن روز /
1398/05/30
بازدید خانم فریبا نظری پورکیایی مشاور محترم وزیر کشور در امور بانوان و جمعی از همراهان به بازدید از غرفه های تعاون روستایی زنجان در نمایشگاه توانمندیهای روستاییان استان

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان زنجان، سومین جشنواره توانمندیهای روستائیان استان زنجان در مجموعه تفریحی و گردشگری گاوازنگ زنجان گشایش یافت.

خانم فریبا نظری پورکیایی مشاور محترم وزیر کشور در امور بانوان و جمعی از همراهان به بازدید از غرفه های تعاون روستایی زنجان پرداختند. این مقام مسوول در راستای حمایت از زنان کارآفرین روستایی به آنها توصیه کرد، موانع و مشکلات خود در استان ها را از طریق سازمان مربوطه به مدیران کل امور بانوان و خانواده و امور روستایی منعکس کنند تا این مدیران در کارگروه های مربوطه موانع و مسایل مطرح شده را پیگیری و برطرف نموده و در صورت ضرورت به وزارت کشور منعکس نمایند تا فرصت تولید ملی در کشور برای زنان به نحو مطلوب مهیا شود

. مهندس نوری مدیر تعاون روستایی استان نیز ضمن بازدید از غرفه ها گفت:روستاها بخش مهمی از تولید را در کشورمان عهده دار هستند که با حمایت از تولیدات آنان از نقل مکان آنها به شهرها جلوگیری شده و با ایجاد انگیزه، با کارایی بیشتر به فعالیت های مختلف اعم از کشاورزی و صنایع دستی می پردازند.تعاون روستایی استان زنجان نیز با شرکت در این نمایشگاه توانست توانمندیهای مجموعه های خود را در این عرصه به خوبی ارئه نماید و در جهت شناساندن و معرفی محصولات تولیدی مجموعه های خود اقدام مثبتی انجام داده که نتیجه آن رونق تولید در بخش های روستایی و حمایت از صنایع مختلف آنان می باشد.

این نمایشگاه از روز 13 مرداد لغایت 19 مرداد 98 از ساعت 17 الی 23 شب برای بازدید و خرید محصولات روستاییان باز بود. تعاون روستایی زنجان با برپایی سه غرفه از این نمایشگاه اقدام به ارائه محصولات بخش های مختلف خود نمود که در این بین می توان از شرکت های تعاونی روستایی زنان ، نظام صنفی و اتحادیه های تعاون روستایی استان نام برد.

تعداد بازدید:
14
RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal